اینترنت رایگان ایرانسل و لوگوی ایرانسل
0

کد فعال سازی 14 گیگ اینترنت رایگان ایرانسل

اگر گوشی همراه شما از فناوری 4G پشتیبانی می‌ کند، می‌ توانید از 14 گیگابایت اینترنت رایگان ایرانسل بهره‌ مند شوید. برای فعال‌ سازی این بسته، کد *555*11# را شماره‌ گیری کنید.

دریافت اینترنت رایگان ایرانسل تا 100 گیگ به صورت نامحدود هم در ادامه روش هایی را برایتان توضیح خواهیم داد.

14 گیگ اینترنت رایگان ایرانسل

اگر گوشی همراه شما از فناوری 4G پشتیبانی می‌کند، می‌توانید از 14 گیگابایت اینترنت رایگان ایرانسل بهره‌ مند شوید. برای استفاده از این امکان، پیشنهاد می‌شود که همین حالا سیمکارت خود را به نسل 4 تبدیل کنید تا بتوانید از اینترنت رایگان ایرانسل لذت ببرید.

اینترنت رایگان ایرانسل
لوگوی ایرانسل

برای تعویض سیم‌ کارت خود به نسل 4G، می‌توانید از دو روش زیر استفاده کنید:

  1. از طریق برنامه ایرانسل من:
    شما می‌توانید از طریق برنامه ایرانسل من به آسانی سیم‌ کارت خود را به نسل 4G تعویض کنید. این اقدام به صورت کاملاً رایگان انجام می‌شود و نیازی به پرداخت هزینه اضافی نیست. بعد از تعویض سیم‌ کارت، می‌توانید از 14 گیگابایت اینترنت رایگان ایرانسل نیز بهره‌مند شوید.
  2. از طریق نماینده‌های رسمی فروش سیم‌ کارت ایرانسل:
    در صورت تمایل، می‌توانید به مراکز رسمی فروش سیم‌ کارت ایرانسل مراجعه کرده و سیم‌ کارت خود را به نسل 4G تعویض کنید. البته باید توجه داشت که در این حالت باید هزینه تعویض به مبلغ 8000 تومان را پرداخت کنید. پس از تعویض سیم‌ کارت، می‌توانید از کد فعال‌سازی 14 گیگابایت اینترنت رایگان ایرانسل استفاده کنید.

بیشتربخوانید:

درست کردن ایمیل + آموزش قدم به قدم ساخت ایمیل و جیمیل

کد فعال سازی 14 گیگ اینترنت رایگان ایرانسل

همان‌طور که عنوان شده، می‌توان از مزایای دریافت اینترنت رایگان ایرانسل با حجم 14 گیگابایت استفاده کرد، و این تنها با تعویض سیم‌ کارت امکان‌ پذیر است. شرکت ایرانسل به منظور رفاه حال کاربران و مخاطبان خود سعی دارد با ارائه خدمات برتر همچون استفاده از سیم‌ کارت‌های نسل چهار با قابلیت‌ های متنوع، شرایطی را فراهم نماید که بتوان از بسته اینترنتی 14 گیگابایتی به صورت کاملاً رایگان استفاده نمود. لازم به ذکر است که مدت استفاده از این بسته 30 روز است و با تعویض سیم‌ کارت به 4G، می‌توانید از این مزیت رایگان بهره‌مند شوید. کد فعال سازی 14 گیگ اینترنت رایگان ایرانسل بصورت کد *555*11# می باشد.

نکته: عموما کد ایرانسل برای اینترنت با * شروع میشود و در انتها # دارد.

هدایای ایرانسل
کد فعالسازی 14 گیگ اینترنت هدیه ایرانسل

اینترنت رایگان ایرانسل از ۱ تا ۱۰۰ گیگ

یکی از آسان‌ترین روش‌هایی که می‌توانید از طریق آن از ایرانسل یک گیگابایت اینترنت رایگان همراه دریافت کنید، این است که برنامه ایرانسل من را از سایت رسمی ایرانسل دانلود و نصب کنید.

در این روش، فقط یک بار، و آن هم زمانی که برای اولین بار شماره خود را وارد برنامه ایرانسل من می‌ کنید، می‌توانید یک گیگابایت اینترنت رایگان ایرانسل دریافت کنید.

برای این کار، کافی است برنامه “ایرانسل من” را در فروشگاه برنامه‌ های موبایل خود جستجو کرده و نصب کنید. سپس در برنامه، با وارد کردن شماره موبایل خود و انتخاب یک رمز عبور، ثبت نام کنید. پس از ورود به برنامه، یک گیگابایت اینترنت رایگان ایرانسل دریافت خواهید کرد.

دریافت اینترنت رایگان ایرانسل تا 100 گیگ به صورت نامحدود

با پرداخت صورتحساب خود تا روز بیستمِ ماه صدور قبض، به عنوان یکی از مشترکان دائمی ایرانسل، از یک روز مکالمه ایرانسلی رایگان و یک روز اینترنت نامحدود (تا ۱۰۰ گیگابایت) رایگان بهره مند شوید.

برای استفاده از این امکانات، با شماره‌گیری کد #۲*۱*۵۵۵* اطمینان حاصل کنید که هیچ بدهی پیشینی برای حساب شما وجود ندارد و پرداخت صورتحساب شما تا قبل از تاریخ بیستم تکمیل شده است. تنها در صورتی که پرداخت تا قبل از تاریخ مذکور تکمیل شود، هدایای مکالمه و اینترنت به شما تعلق می‌گیرد.

بیشتر بخوانید:

افزایش کیفیت عکس با هوش مصنوعی + 13 ابزار کاربردی

کد اینترنت رایگان ایرانسل روزانه یک گیگ به صورت نامحدود

در این روش، با دعوت دوستان خود به برنامه ایرانسل من، می‌توانید یک گیگابایت اینترنت دیگر به صورت رایگان از ایرانسل دریافت کنید. برای این کار، وارد برنامه ایرانسل من شده و به پایین اسکرول کنید. سپس گزینه آخر یعنی “دریافت اینترنت رایگان!” را لمس کنید.

بعد از ورود به این قسمت، می‌توانید با وارد کردن شماره موبایل ایرانسلی دوستان خود، آنها را به استفاده از برنامه ایرانسل من دعوت کنید. هنگامی که هر یک از دوستان شما دعوت شما را پذیرفته و برنامه ایرانسل من را نصب کرده باشند، یک گیگابایت اینترنت ایرانسل به هر دوی شما تعلق می‌گیرد.

نکته: شما می‌توانید شماره‌ هایی را به صورت تصادفی وارد کنید و از افراد غریبه نیز دعوت به استفاده از برنامه ایرانسل من کنید.

دعوت دوستان در برنامه ایرانسل من

5 گیگ اینترنت رایگان ایرانسل تنها با ویرایش اطلاعات

تمامی مشترکان اعتباری اینترنت نسل 4 سیم کارت ثابت ایرانسل می‌توانند اطلاعات کاربری خود از جمله پست الکترونیک و شماره تلفن همراه را به‌روز رسانی کنند و یک بسته اینترنت 5 گیگابایتی هفت روزه رایگان دریافت کنند.

این بسته پس از تایید نشانی پست الکترونیک و شماره تلفن همراه کاربر (با استفاده از رمز یکبار مصرف پیامک شده) فعال خواهد شد. برای ویرایش اطلاعات خود می‌توانید به صفحه مربوطه مراجعه کنید.

1 گیگ اینترنت رایگان ایرانسل با نصب اپلیکیشن لنز

با نصب اپلیکیشن “لنز” که برای ایرانسل است، می‌توانید 1 گیگ اینترنت رایگان ایرانسل دریافت کنید. همچنین، با دعوت دوستان خود از استفاده از این اپلیکیشن، می‌توانید یک گیگابایت دیگر اینترنت رایگان ایرانسل بگیرید.

برای این کار، باید از همان برنامه ایرانسل من استفاده کنید. در قسمت “دعوت از دوستان”، به صورت پیش‌ فرض دعوت به نصب دو اپلیکیشن “ایرانسل من” و “لنز” برای دوستانتان ارسال می‌شود.

به این ترتیب، شما هم دوباره می‌توانید روزی یک گیگابایت اینترنت رایگان همراه ایرانسل دریافت کنید.

بیشتر بخوانید:

آموزش ساخت آهنگ با هوش مصنوعی + 20 ابزار و سایت

 20 گیگ اینترنت رایگان ایرانسل با ترابرد به ایرانسل

اگر شماره‌ ای غیر از ایرانسل دارید، می‌توانید آن را به ایرانسل انتقال داده و 20 گیگابایت اینترنت رایگان ایرانسل به عنوان هدیه دریافت کنید. به این ترتیب، می‌توانید از مزایای ترابرد به ایرانسل، از جمله آنتن‌ دهی فوق‌ العاده، سرعت بالا و دیگر امکانات آن بهره‌ مند شوید، بدون اینکه شماره شما تغییر کند.

برای انجام ترابرد به ایرانسل، می‌توانید هم از طریق سایت ایرانسل و هم به صورت حضوری از نمایندگان فروش ایرانسل استفاده کنید. اما باید توجه داشته باشید که ترابرد به ایرانسل کاملاً رایگان خواهد بود.

صفحه ترابرد به ایرانسل

همچنین، از دیگر مزایایی که با ترابرد به ایرانسل دریافت می‌کنید، شامل 1000 دقیقه مکالمه رایگان، ارسال 1000 پیامک رایگان و 1000 مگابایت اینترنت رایگان ایرانسل برای سیم‌ کارت‌ های دائمی است.

دریافت 1 گیگ اینترنت رایگان ایرانسل با استفاده از سرویس شارژ خودکار

مشترکان ایرانسل با استفاده از سرویس “شارژ خودکار” می‌توانند به صورت خودکار قبض سیم‌ کارت دائمی خود را پرداخت کرده و یا سیم‌ کارت اعتباری خود را شارژ کنند. مراحل استفاده از این سرویس را می‌توانید در این صفحه مشاهده کنید.

با فعالسازی و اولین استفاده از این سرویس، یک گیگابایت اینترنت هدیه دریافت می‌کنید. همچنین با ارسال شماره دوستان ایرانسلی خود به سرشماره ۳۱۲۱ و دعوت از آنها به فعالسازی این سرویس، هر دوی شما از ۱ گیگابایت اینترنت رایگان لذت ببرید.

کد فعال سازی اینترنت ایرانسل

فعال‌سازی اینترنت ایرانسل بر روی گوشی‌های تلفن همراه بسیار آسان است. اینترنت موبایل را با سه روش می‌توانید فعال کنید: از طریق کد دستوری، تنظیمات دستی، یا با استفاده از روش‌های USSD.

روش‌های فعال‌سازی:

کد دستوری

بصورت دستی

کد دستوری USSD:
روش دیگر برای فعال‌سازی اینترنت ایرانسل استفاده از کد دستوری USSD (#2*4*555*) است. با شماره‌گیری این کد، پیامکی حاوی تنظیمات GPRS به شما ارسال می‌شود که باید آن را در گوشی نصب یا ذخیره کنید.

تنظیمات دستی:
می‌توانید اینترنت ایرانسل را به صورت دستی نیز فعال کنید. برای این کار، به بخش تنظیمات شبکه گوشی خود بروید و در قسمت Access Point Names (APN) یا نقاط دسترسی دیگر، APN جدیدی را ایجاد کنید و تنظیمات مورد نیاز را وارد کنید.

با این روش‌ها، می‌توانید به راحتی اینترنت موبایل ایرانسل را بر روی گوشی‌تان فعال کنید و از خدمات آن بهره‌مند شوید.

اگر تجربه استفاده از کدهای دیگری را دارید که در مقاله بالا قید نشده آن را با ما در بخش کامنتها و نظرات به اشتراک بگذارید و بخش آموزشی را با مطالعه کنید.


اشتراک گذاری

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *