درباره ما

about us 11222

“زندگی هر کدام از ما به لحظه‌ ها و داستان‌ هایی پر از حس و اتفاقات متنوع نگارش می‌دهد که هیچ‌ گاه از خاطرا تمان محو نمی‌شوند. این لحظاتی که با تمام انرژی و قدرت داشته‌ ایم ولی شاید به دلیل موانع نتوانستیم دست یابیم، لحظاتی که باید چیزی را می‌دانستیم اما به طور ناخودآگاه نادیده گرفتیم، و تصمیم‌هایی که می‌خواستیم بگیریم اما از جرات اجرای آن‌ ها منع شدیم. واژه “نمی‌توانم” تنها یک کلمه آشنا در روزهای زندگی ما بود. ما به این دنیا آمده‌ ایم تا از “می‌توانم” های نهفته در دلمان، پلی بسازیم برای پیشروی، برای رشد، و برای تحقق آرزوهایمان…”.

رسانه آموزشی و آنلاین “دیجی کورو” به علت نیاز روزافزون جامعه به توسعه و رشد فردی و همچنین آشنایی با مفاهیم مرتبط با فناوری،کسب و کار و موفقیت، تصمیم گرفت تا با بهره‌گیری از بهترین منابع داخلی و خارجی، دانش کمیاب و کاربردی جدیدترین اطلاعات جهان را به مخاطبان خود منتقل کند. این رسانه تلاش می‌کند تا با ارائه محتوای آموزشی متنوع و کیفی، به افراد کمک کند تا مهارت‌های جدیدی را یاد بگیرند، در مسیر توسعه حرفه‌ای خود پیش بروند، و به دنبال موفقیت در زندگی شخصی و کسب‌وکار باشند.

about us 121
دیجی کورو به هدف تبدیل شدن به مرجع آموزشی جامع برای همه ایرانیان در زمینه رشد و توسعه فردی، کسب و کار و موفقیت درآمده است. این سایت به دنبال ارائه حرفه‌ای‌ ترین مقالات روز دنیا در این زمینه‌ها به مخاطبان خود است. اما حرفه‌ای بودن در اینجا به معنای تنها انتشار مقالات تخصصی نیست، بلکه اینجا مقالاتی با محتوای عمومی و در عین حال کاربردی با استفاده از نوشتار و ارائه مطالب حرفه‌ای در اختیار عموم قرار می‌دهد. هدف اصلی این سایت این است که به هر فردی بر اساس نیازهای آموزشی‌ اش امکان دسترسی به اطلاعات مفید و آموزه‌ های مفهومی را فراهم کند.

رسانه آموزشی آنلاین «دیجی کورو» همچنین تعهد دارد که مانند یک نردبان، افراد را در راه توانستن و پیشرفت همراهی کند. این وب‌سایت بستری فراهم می‌کند تا گنجینه‌ ای از مقالات ارزشمند جهان و محتواهای غنی و با کیفیت به زبان فارسی جمع‌آوری و منتشر شود. هدف اصلی دیجی کورو این است که از راهی ساده و جذاب، مسائل پیچیده را به صورت آموزنده و قابل درک برای همگان تبیین کند و از طریق آموزش به هر ایرانی در توسعه دانش و توانمندی‌هایش کمک کند. این وب‌سایت چراغی ارزشمند است که دانش و تجربه‌های خود را به صورت رایگان به اشتراک می‌گذارد.

خروج از نسخه موبایل