بازی Just Cause
0

استخدام نیرو توسط سازنده بازی Just Cause

علاقه‌مندان به Just Cause، منتظر خبرهای جدید باشید!

بیش از پنج سال از آخرین نسخه سری بازی محبوب Just Cause می‌گذرد، اما خبرهای هیجان‌انگیزی برای طرفداران این مجموعه در راه است. استودیوی Avalanche Studios Group، سازنده این سری، در حال توسعه یک عنوان جدید با نام Contraband است که چند سال پیش معرفی شده بود.

آخرین بازی این استودیو، Just Cause 4 بود که در سال ۲۰۱۸ برای کنسول‌های نسل هشتم و PC منتشر شد. از آن زمان، طرفداران این مجموعه منتظر خبرهای جدیدی از Avalanche Studios Group بوده‌اند. این انتظار با تأیید ساخت دنباله‌ای برای بازی Just Cause توسط Square Enix در سال ۲۰۲۲ بیشتر هم شد.

در حالی که اطلاعات زیادی در مورد Contraband در دسترس نیست، می‌دانیم که این بازی یک عنوان جهان باز AAA مدرن خواهد بود و به طور انحصاری برای کنسول‌های Xbox منتشر می‌شود.

Avalanche Studios Group اخیراً آگهی استخدامی برای موقعیت مدیر تولید تمام‌وقت در استکهلم منتشر کرده است. در این آگهی آمده که این موقعیت شغلی، نیازمند «کار نزدیک با بهترین تیم تهیه‌کنندگان برای رسیدن به دیدگاه و هدف خلاقانه» است.

با وجود اینکه جزئیات گیم‌پلی و تاریخ انتشار Contraband هنوز به طور رسمی اعلام نشده است، اما انتشار این آگهی نشان می‌دهد که روند توسعه بازی به طور جدی در حال انجام است.

می‌توان امیدوار بود که به زودی شاهد اطلاعات و تصاویر بیشتری از این بازی مورد انتظار باشیم.

نکات کلیدی:

  • Contraband یک بازی جهان باز AAA مدرن است که توسط Avalanche Studios Group در حال توسعه است.
  • این بازی در سال ۲۰۲۱ معرفی شد، اما تاکنون اطلاعات زیادی از آن منتشر نشده است.
  • Contraband به طور انحصاری برای کنسول‌های Xbox منتشر خواهد شد.
  • انتظار می‌رود که به زودی شاهد اطلاعات و تصاویر بیشتری از این بازی باشیم.

اشتراک گذاری

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *